METANCITY – nejen Hip hop

Hosté odjinud pokřtí V.L.N.A. v Marley spolu s DM Groove a Formou / Předprodej zahájen!

Krásný den, milí čtenáři. Ano, konečně jsme se dočkali. Avizované album Hostů odjinud jménem V.L.N.A. jde do lisu a vy si již teď můžete koupit vstupenky na jeho křest, který proběhne v pátek 22. února v ostravském klubu Marley na Výstavišti na Černé louce.

Cena vstupenky v předprodeji činí pouhých 50 Kč, na místě bude vstup 80. Lístky můžete směle nakupovat buď v Ostravě v Queens shopu, nebo v Bohumíně v DVD půjčovně TYP.

Jakékoli dotazy můžete adresovat na email info@hosteodjinud.cz nebo přímo na organizátora kos@hosteodjinud.cz. Album bude samozřejmě již na křestu v prodeji za výrazně nižší cenu než později v obchodech, takže neváhejte přijít.

Těšit se můžete krom koncertu a křestu Hostů odjinud na kapely DM Groove z Chebu a Formu z Wyschkowa. Za gramofony se postaví domácí DJ's Česki, Maniac z Chebu a Nasty a Sopo z Vyškova na Moravě.

Kdo bude Kmotrem? Nechme se překvapit.

V plánu je i točit záběry pro připravovaný klip, který by se měl točit v průběhu března.

Vstupte, prosím! Na téhle akci prostě nesmíte chybět.

Hosté odjinud
Hosté odjinud Myspace

Tagy: Hosté odjinud, Česki, Kos, V.L.N.A., Ostrava Marley, DM Groove, Forma, Maniac, Sopo

Rubrika: Tipy, 13. února 2008, StrakapudKomentáře

13.56 - 13. února 2008

 

radeji pujdu na drumy:D:D:D


10.11 - 14. února 2008

 

Paradaaa , hehe , z mrtwých wstání , Ostrawskobohumínská scéééna , se wrací .. Hosteeee , budu tam , Marleyos , 22 – héého , ZROBÍÍME PAAARTYS BIG UP YOOO :D:D TĚŠÍM SE..


kos
08.53 - 15. února 2008

gdosi z owy _  

cheche, bicí a basy :))))


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama