METANCITY – nejen Hip hop

Silezja unja ve Stounu: Vyhlášení soutěže, plus důležité změny a novinky / Info

Soutěž o dva vstupy má již své vítěze. Správný tip a nejlepší rýmy poslali Libor Guta a Radek Macák. Tímto gratulujeme a píšeme vás na questlist. U vstupu se prosím prokažte občanským průkazem.

Krom vyhlášení výsledků pro vás mám dvě novinky, které byste měli vědět, než na zítřejší párty půjdete. Bohužel, jedna z nich příliš radostná není. Pro všechny ty, kteří si zítra 1. února ve Stounu chtěli koupit CD Silezja unja, mám dobrou a špatnou zprávu. Nezvykle začněme tou dobrou.

Dobrá zpráva je ta, že CD's jsou již vylisována a potištěna a na místě budou na prodej, jak jsme slíbili. Bohužel, a to je ta špatná zpráva, bude chybět booklet. Firma, jenž měla výrobu zajistit nestihla do tohoto termínu booklety vytisknout z interních důvodů. Proto dnes narychlo řeším alespoň náhražku původně osmistránkové, plně barevné knížečky. CD, jenž bude zítra k mání tedy bude opatřeno jen dvoustránkovým bookletem, a v počtu padesáti kusů.

Firma přislíbila, že příští týden budou booklety hotové. Následuje jen procedura zafoliování a kompletně hotové CD bude poté co nejdřív na prodej. Pokud si tedy koupíš zítra, garantuji ti, že jakmile budou hotové konečné verze s bookletem, tvé CD ti vyměním! Vyměnit si ho budeš moci v ostravském Queensu, na křtu Silezja unja 23. února v havířovském Helax clubu Stodola nebo přímo u mě.

Všem fans se tímto velice omlouvám a věřím, že na nás nezanevřou kvůli problémům firmy, která nám nestihla včas vše dodat.

Další, o mnoho příjemnější novinku týkající se zítřejší párty ve Stounu, přináší t-mobile. Pokud máš na svém mobilu nastaven tarif BAV SE od T-mobile, jdeš na párty úplně zdarma! U vchodu si to ověří sličné hostesky a pak můžeš nerušeně utrácet ušetřené kášo.

Zítra ve Frýdku na slyšenou!

Tagy: Khomator, Silezja Unja, Stoun

Rubrika: Články, 31. ledna 2008, KhomathorKomentáře

17.50 - 31. ledna 2008

 

Gratulace vítězům, zajímaly by nás jejich výtvory?? Tak sem s nimi… :-DDDD


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama