METANCITY – nejen Hip hop

Hosté odjinud jsou zpět! Křest nového alba v klubu Marley koncem února / Přijď se podívat!

Magické datum 22. února 2008, křest debutového alba Hostů odjinud. Velká chvíle pro Ostravu, klub Marley a věřím, že párty, na které chcete být.

Hosté odjinud fungují od roku 2001, kdy vydali společně pk Kos (Bohumín, nyní Ostrava) a DJ Česki (Ostrava) demo Hostia Odinakadiaľ. Po koncertech na Moravě a i v Čechách, sólo vystoupeních a hodně dlouhé době nečinnosti je tato dvojice zpět se svou produkcí v podobě plnohodnotného alba s názvem V.L.N.A. Vydané by mělo být samizdatově pod hlavičkou domáckého Repro manifestu a náklad by měl činit 1000 ks.

Album bude obsahovat čtrnáct songů, z nichž ve dvou se můžete těšit na hosty od jinud – Daze (Bohumín, Ye-den a 1) a Bombera (Český Těšín).

Co se samotného křtu týče, tak speciální hosté, DJ's a kapely jsou dosud překvapením. Jisté je, že se nejedná o nikoho z blízkého okolí, takže se zaručeně budeme mít na co těšit.

Rovněž bude možno zakoupit levnější vstupenky v předprodeji, který bude probíhat v Ostravě v Queens shopu a v Bohumíně v DVD/Video půjčovna TYP. Popřípadě, kdyby byl zájem o vstupenky i jinde, tak by se určitě daly objednat přímo přes organizátory nebo emailovou adresu info@hosteodjinud.cz.

Konkrétní údaje a fakta budou co nejdříve uveřejněná zde na Metancity a na oficialních stránkách www.hosteodjinud.cz.

Tagy: Hosté odjinud, Česki, Kos, Daz, Bomber, Repro Manifest, V.L.N.A., Ostrava Marley

Rubrika: Tipy, 27. ledna 2008, Hosté odjinudKomentáře

11.55 - 27. ledna 2008

jen tak:)  

Blahopřeji ke křtu a doufám, že se párty povede úplně nejvíc:)Peace


kos
18.52 - 28. ledna 2008

Laurynka  

Myslím, že můžu mluvit i za Českého. Děkujeme moc. Budeme se moc těšit ;) zatim ahoja


21.00 - 28. ledna 2008

 

Tak řekněte kluciii ..přijedou dm groove? ,)


17.52 - 31. ledna 2008

 

Jůůůů, to přijdu, Dj Česki in the House…


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama