METANCITY – nejen Hip hop

Pio Squad poprvé v Havířově už za tři dny, chceš lístek zadara? / Soutěž

Hello fans, 26. ledna 2008 musíme jet do Stodoly, na Pio, na co jinýho! Je to tak, v tomto datu poprvé v Havířově vystoupí Pio Squad se svým albem Punk is Dead. Předpokládáme však, že zahrají i nový materiál z připravované desky Interview.

Jihlavská skupina Pio Squad je jednou z nejoriginál­nějších a zároveň nejznámějších hiphopových kapel u nás. Jižní pionýři, později Pio Squad, jako kapela vznikla na podzim roku 1998. Jejich debut Three Stars měl všechno, co má dobrá rapová deska mít, a vedl si dobře jak u posluchačů, tak u kritiků.

Sestavu Pio Squad tvoří DJ J-Kid a MC's Eurodel a Filip. Neprosazují se desítkami videoklipů na Óčku nebo skandály na Boombapu, ale dělají výborný rap, který dokáže pobavit. To dokládá mimo jiné i jejich druhý počin Punk is Dead, ze kterého je i hit Bez Tebe, který vytvořili Pio Squad spolu s Enemym.

Na albu naleznete spoustu tvrdého rapu, výborně působí především bezchybné texty, flow číslo jedna, Filip a Del se skvěle doplňují. Pio Squad se můžou chlubit spolupráci s mnoho prestižními českými umělci, jakou jsou například DTonate, LA4 a další. Sečteno podtrženo: Pio Squad jsou výkladní skříní toho nejlepšího z české scény! Do této skříně můžeš nahlédnout i ty, a to v sobotu 26.

Na akci vás tentokrát nebude zdržovat žádná předkapela. Celý večer vás bude opět bavit DJ Lowa, náš šampion, král plného parketu a taktéž náš exkluzivní host z Prahy – DJ Rawal, jeden z nejlepších party DJ’s u nás.

Ze vstupného si znova a teď nemusíte lámat hlavu, protože je opět za skvělou cenu 80 Kč. Na baru si můžete koupit plno drinků za super ceny a taktéž nezapomeňte, že pivo do 22h je jen za 10 Kč. Takovou cenu už pamatují jen naší dědečkové.

Pokud jste však soutěžního ducha, máme pro vás příležitost, jak si přijít na jeden ze dvou volných lístků. Soutěžní otázka není nijak složitá. Ptáme se, na jméno akce a zámořské kapely, s níž Pio vystoupí 1. února v Jihlavě. Tentokrát bez nápovědy. Odpovědi posílejte na mejl, vyhodnocení očekávejte v diskusi tohoto článku noc před samotnou akcí.

Uvidíme se tam!

Pio Squad ve Stodole
Pio Squad Myspace
Gauner

Tagy: Pio Squad, Interview, koncert, Havířov, Stodola, Eurodel, FI, Filip, J-Kid

Rubrika: Tiskovky, promotion, hot news, 23. ledna 2008, StodolaKomentáře

22.18 - 23. ledna 2008

No to jo  

Ani zadarmo:))))))))))


07.31 - 24. ledna 2008

Pár otázeček  

  1. Musím uvézt jaký předmět v mailu??
  2. mám napsat jmeno a adresu? Bo jen jméno?
  3. A co na to Jan Tleskač? Taky dojede?

09.21 - 24. ledna 2008

Karel  

soutěžíš poprvé?:)


11.34 - 24. ledna 2008

Křupik  

ale tak pivo za 10 kč je dobré ne? :)


11.47 - 25. ledna 2008

pivo za 10  

pivo za 10???:-))) to bude partyja zkalena driv nez zacne koncert:-))))


12.08 - 25. ledna 2008

Matyáš  

Doufám, že to je vtip, páč budu autem :)


12.34 - 25. ledna 2008

 

Vtip to není, to už je ve Stodole pivo za 10 Kč do 22h už snad od léta


21.15 - 25. ledna 2008

suotěž  

kdy bude vyhodnocení???sem napnutej jak guma u trenek


22.04 - 25. ledna 2008

pivo do desíti, výsledky po desáté  

Výherci jsou Pavel Navrkal a Jan Dressler. Dostali email s instrukcemi. Bavte se!


13.17 - 26. ledna 2008

Pche  

Zase jsem nevyhrál? Dobře, no… :))


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama