METANCITY – nejen Hip hop

Still Blazin' číslo 4 s Lion Movement a Coltcha United za týden v ostravském klubu Chlív

Blíží se další, v pořadí už čtvrtá akce série Still Blazin' se speciálním názvem Mofaja v ostravském klubu Chlív, a tak je na čase, abychom si ve zkratce představili soundy, které se dne 25. ledna postarají o vaši zábavu.

DJskou crew Lion Movement tvoří trio Duppy, Headdy a Skre. Rodáci ze Zlína se na české scéně objevili jako blesk z čistého nebe v roce 2003 a jejich party jsou zaměřené čistě na rytmy v duchu reggae, dancehallu, popřípadě raggajungleu. Jejich box obsahuje parádní dublaty, např. od težkého bobo dreda Cali P či Tenora Flye.

Domácí Coltcha United nastoupí za gramcema v klasickém složení Sakoman, Hatori, Paya a jako specialní host vystoupí talentovaný MR.F.. CU hrají především reggae a dancehall, ale občas také zabrousí na svých akcích i do jiných stylů, jako jsou opět raggajungle a raggacore.

Patříte-li k vyznavačům jamaiské hudby, nezapomeňte si datum konání poznačit do kalendáře. Spojení těchto dvou soundsystémů slibuje opravdu nevšední zážitek. Jah bless!

Lion Movement Pages
Lion Movement Myspace
Coltcha United

Tagy: Chlív, Lion Movement, Coltcha United, Ostrava, reggae, raggajungle, MR.F., Headdy

Rubrika: Články, 18. ledna 2008, PayaKomentáře

10.40 - 20. ledna 2008

!!!  

no to bych řekl!!


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama