METANCITY – nejen Hip hop

Break Bones Crew oslaví páté narozeniny vlastním breakdance jamem / Chceš si také zatancovat?

Dne 26. ledna se uskuteční breakdance jammin' party na počest pátého výročí založení taneční skupiny Break Bones Crew z Karviné. Akce se uskuteční v Karviné v sále Romského a společenského kulturního centra. Na programu je připravena Break Bones Street Dance Show a spousta contestů o věcné ceny, které věnují sponzoři Rumble, Free-Dee, Break Bones Crew ve spolupráci s KSVČ Juventus.

Prostor je vybaven profesionální aparaturou, parketovou podlahou a barem. V případě, že budete chtít něco zakousnout, bude zajištěna přednostní dodávka pizzy a jiných jídel. Dostupnost místa z karvinského vlakového, popřípadě autobusového nádraží zajišťují autobusy číslo 1 a 2, zastávka Nové Město, úřad práce. Pak vás čeká cca deset minut pěšky, viz mapka

Otevření sálu je dohodnuto na tři hodiny odpoledne a hned po otevření začíná jammin' párty, na které bude vinylové kotouče brousit DJ FIM z Polska. Zveme všechny breakuchtivé tanečníky. Celá akce je pro vás zcela zdarma, stačí se registrovat, uvést přezdívku, název crew a město na tento e-mail: jam@breakbones.com. Přijďte si pořádně zatančit!

Předpokládaný konec akce je ve 24.00 hodin. Jste všichni srdečně zváni, kapacita sálu je sice omezená ale pojme opravdu spoustu lidí.

Seznam pozvaných tanečních skupin:

Survivals (ČR)
Wegets (ČR)
Up Ward Breakers (ČR)
Liony Kings (PL)

Break Bones Crew
Romské a společenské kulturní centrum

Tagy: Survivals, Wegets, Up Ward Breakers, Liony Kings, Break Bones Crew, Karviná

Rubrika: Tiskovky, promotion, hot news, 6. ledna 2008, KhomathorKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama