METANCITY – nejen Hip hop

Smif N Wessun, Little Brother i Delinquent Habits, tohle všechno v ČR do konce března!

Čeští promotéři se zřejmě rozhodli nedat rapovému fanoušku šanci vydechnout. Po koncertech opravdu zvučných jmen, od nejryzejšího mainstreamu až po nesmlouvavý underground, v loňském roce je již dnes na Nový rok jasné, že ve stejném stylu se bude pokračovat minimálně do měsice března. Laťka byla nasazena opravdu vysoko. Pořadatelé se budou muset opravdu snažit, aby tuzemského návštěvníka ještě něčím přilákali.

Smif N Wessun mají jistě po vystoupeních Boot Camp Click a Heltah Skeltah v Česku zaručené zázemí. Pio Squad, kteří uspořádají jejich show v Dělnickém domě v Jihlavě dne 1. února, se tak, doufám, nemusí obávat malé návštěvnosti, což Teka a Steelea určitě povzbudí k nezapomenutelným výkonům. Klasiky z Dah Shinin' povinnost, The Album paráda.

To by nebyl pražský Lucerna Music Bar, aby nepřipravil nějakou lahůdku. Ta zřejmě ze všech nejsladší přijde 20. února, kdy společně s DJ Wichem a libereckými poety BPM se českému publiku konečně představí dvojka ze Severní Karolíny – Little Brother. Pokud vás zajímá hip-hop, zajímá vás i PhonteRapperem Big Pooh. Sny se stávají skutečností.

Return of the Tres. Delinquent Habits, americká parta latinos se sice v Česku objevila už několikrát, ale ani to jim nezabrání, aby se sem nepodívali znovu. Frýdeckomístecký klub Stoun toho zatím o jejich koncertu moc neřekl. Jisté však je, že DH se chystají zahrát dne 14. března. Více informací o všech koncertech očekávejte na našem webu!

Tagy: Little Brother, Smif N Wessun, Delinquent Habits, Stoun, Lucerna Music Bar, Dělnický dům Jihlava

Rubrika: Tipy, 1. ledna 2008, RavenakKomentáře

11.55 - 2. ledna 2008

Ooouuuushiiit  

Delinquent Habits ve Stounu!!! Super!!!!


16.40 - 2. ledna 2008

 

ve stounu? modlím se aby to nedopadlo na Afu-ru, 500 lidí a sauna že se nedalo dýchat…


17.48 - 2. ledna 2008

a to neni vse  

v lednu jeste Boy Better Know a dalsi tyden Mike Jones


09.43 - 3. ledna 2008

Já jedu asi na toho  

Smifa a Wesona !!


20.58 - 4. ledna 2008

pisi pjekne  

jinak 29.unora v trinci ryzi hip hop mejdan se vsim co k hip hopu patri.blizsi info kamink suun caau jedu na smiffnwessun


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama