METANCITY – nejen Hip hop

Finále IDA 2007 se uskuteční již za dva dny, držíme Lowovi palce! / Pozvánka do Krakówa

Kraków, toto polské královské město se svým proslulým Wawelem a legendárním Smokem nabízí jistě mnoho důvodů k navštívení. Pokud však do něj zavítáte v sobotu 8. prosince, patrně vás nezlákaly poslední turistické trendy, ale spíše máte jistou zálibu, která z vás možná v dnešní době dělá tak trochu tvora na pokraji vyhynutí. Je pravda, že zájem o turntablism stále upadá. Pevně však věřím, že v sobotu večer si toho krakowská TS Wisła ani nevšimne. Světové finále International DJ Association, na němž se o titul nejlepšího turntablisty budou ucházet jedni z nejtalentova­nějších DJ's současnosti, se přece jenom nekoná vícekrát než jednou do roka!

Dá se předpokládat, že pokud vás zajímá technický DJing, potrpíte si na kvalitami oplývající hudbu. I té se v sobotu dostane prostoru. Spolu se soutěžícími se na pódiu objeví třemi zásadními tituly se pyšnící DJ Tigerstyle se svým Live Bandem z Velké Británie, německá legenda Marc Hype s pianistou Jimem Dunloopem, jenž se svou funky show roztancovali nejeden klub po celém světě, dvojnásobný výherce východoevropského šampionátu Vestax Extravaganza a rovněž ITF Advancement Chapmion v roce 2003 – polský DJ Krime, který momentálně spíše spolupracuje s předními jazzmeny Polska, což vám také na IDA ukáže, několikanásobný šampion a bořič tanečních parketů v jedné osobě , Francouz DJ Troubl' a pak jako hlavní hvězda večera – sen každého fanouška polského rapu – ZIP Skład, neboli WWO, Zipera a další spolu a ne jinak.

Jak zřejmě dobře víte, letošního světového battleu se zúčastní i ostravský DJ Lowa, který obhájil na letošním Hip Hop Kempu své vítězství z předchozího roku a stal se tím pádem dvojnásobným českým šampionem. Přejeme Lowovi hodně štěstí a umístění alespoň na medailové pozici. Pakliže byste měli zájem Lowu podpořit, vězte, že lístky se prodávají za dobrou cenu 40 złotých, což v přepočtu vychází zhruba na 300 Kč. A jedna faktická na závěr, z Ostravy to není do Krakówa dál než do Brna.

http://www.ida2007.com
http://www.myspace.com/ida2007

Tagy: IDA 2007, International DJ Association, DJ Lowa, Tigerstyle, Troubl', Krime, Zip Skład, Kraków, Marc Hype, Jim Dunloop

Rubrika: Tipy, 6. prosince 2007, RavenakKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama