METANCITY – nejen Hip hop

Deset, jasné?! WKC slaví výročí a zve vás na party! / Tisková zpráva

Za deset let se toho dá dost stihnout. Zasadit strom, zplodit syna, postavit barák…? Cokoliv. Anebo uspořádat téměř stovku akcí, vyprodat několik klubů, vylepšit pár zdí či produkovat vlastní hudbu? S tímhle vším na triku, přicházíme do ostravského klubu Chlív. Už 9. listopadu. WKCrew- prvních deset let, splněno.

Na začátku byla Vůle. Kondice se stala nezbytným předpokladem a Cíl různorodým mixem dohadů, pokusů a střídavých úspěchů. Snažili jsme se věci dělat po svém. Naši úspěšnost jste hodnotili vy. A lhali bysme, kdyby jsme řekli, že se nám vždy dařilo prospívat na výbornou. Ale o to tady snad nešlo. Nechystáme se sepsat memoáry, jedeme dál. Rozšiřujeme pole působnosti, nasazujeme nové síly a připravujeme nové projekty. To vše již brzy.

Ale zpět k tématu – oslava desátého výročí bude v několika ohledech trochu jiná, než na co jste od nás zvyklí. Představíme vám crew v celé její parádě. Těšit se tedy můžete na graffitti jam pánů z naší stáje a přizvaných hostů (za pěkného počasí již od 15.00h u klubu Chlív).

Neméně podstatnou součástí naší činnosti jsou také stránky Wkc.cz. K současnosti nejnavštěvova­nějšímu d'n'b fóru v zemi přibude zbrusu nový informačně-zábavně-kulturní server. Budeme se věnovat všemu, co vás zajímá. A všemu, co zajímá nás. Křest také v Chlívu.

Party začíná po osmé hodině večerní. Na programu je hudba několika žánrů, beatbox a line up nabitý jmény, se kterými jste se na našich akcích setkávali nejčastěji- z DJs namátkou aspoň JJ Jumbo, Blackbird, Therapist, Keny- Che, Beet, Bugaboh, Dizethai či Dillen. Živě vystoupí Qwerty, Intelect a další. Doprovázet je budou staří známý MCs Square, Tweety Twiztah, Arthefa a DNA. Navíc prvních sto z vás obdrží CD s výsledky práce našich členů- obsahem tedy budou mimo jiné tracky z vlastní produkce WKC, wallpapery, mixy a mnohem, mnohem víc. Kolik že vás to bude stát? 30 Kč. Podrobnější info na www.wkc.cz.

Zdržme se zbytečných řečí- večírek k desátým narozeninám WKC se koná v klubu Chlív 9. listopadu letošního roku. Nemůžeme vám garantovat, že odejdete vyžehlení jako v neděli z kostela. Nejspíš vás totiž polijem šampusem a košili zamažem kusem dortu. Jsme nebezpečná sebranka. Stejně jako vy. Už deset let.

http://www.wkc.cz

Tagy: WKC Birthday, Chlív, graffiti

Rubrika: Články, 3. listopadu 2007, SoloKomentáře

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama