METANCITY – nejen Hip hop

DJ Lowa obhájil titul, chystá mixtape a jede na světové finále / TZ

Stejně jako minulý rok jste i na letošním Hip Hop Kempu měli možnost sledovat československé kolo IDA, tedy International DJ Association Championship. Letos se potvrdilo, že historie se opakovat může, takže ve finálovém kole proti sobě opět stáli DJové AKA a Lowa. Kd6o zná výsledky minulého ročníku už jistě tuší, že i tentokrát si titul nejlepšího DJe v „Československu“ odnesl právě Lowa, který svoje zásadní postavení potvrdil i na nedávném battlu Master of the Groove. Svoje skills Lowa odprezentuje i na světovém finále IDA, které se pro tento rok koná 8. prosince v polském Krakově.

Lowu jste mimo jiné mohli slyšet hrát i na letošních festivalech, nebo na některém z koncertů zlínského rappera a producenta Headdyho, kterému pravidelně kryje záda coby koncertní DJ. Jejich podiová spolupráce se v těchto dnech poprvé přesouvá také do právě dokončeného profi studia ve Zlíně a vy si její plody můžete poslechnout na jaře příštího roku, kdy vyjde Headdyho druhé solo LP. Určitě ho nepropásněte.

Své DJské umění ale Lowa přinese i na právě připravovaném mixtape, na který si pozval interprety, jako je již zmíněný Headdy, Coco Jambo, Strapo či severomoravští koně jako Khomator, Adyos nebo SI Crew. Jednu pecku obstará DJ Fatte a svým scratchem do mlýna přispěje i někdejší český DJ champion DJ Odpor, který vyhrál první celostátní battle v DJingu Hej pane diskžokej. Celý počin ponese jméno Hop Riders a Lowa Vám ho dá volně ke stažení. Určitě se můžete těšit na pořádnou porci turntablismu. Další informace včetně partylistu najdete na Lowových stránkách nebo MySpace profilu

DJ Lowa
Myspace
IDA
Master of the Groove

Tagy: DJ Lowa, IDA DJ Battle, Headdy, Khomator, Hop Riders, SI Crew, Coco Jambo, DJ Odpor, mixtape, Adyos

Rubrika: Tiskovky, promotion, hot news, 11. října 2007, HoebitchKomentáře

15.48 - 11. října 2007

Oh-la-laaaa…  

Lowa jaký modeel :-)))) Btw. big up, šampionovi!!!


07.33 - 12. října 2007

DJ Lowa obhájit …  

vy v nadpisu chybu mít ;-)


18.21 - 12. října 2007

 

wow:)))congra­tulation:)


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama