METANCITY – nejen Hip hop

Queens Hip Hop Massage a Afu-Ra na miniturné po Moravě! / Tisková zpráva

It's Afu, you know who?" Ano. Ten Afu-Ra, který kdysi patřil k nejlepším ve svém oboru a který se naposledy neuvedl v nejlepší světle, se patrně rozhodl napravit svou pošramocenou pověst a v rámci evropského turné ke svému aktuálnímu albu Voice of the People zavítá na severní Moravu, a to rovnou třikrát. Nejzajímavěji vypadá akce ve frýdecko-místeckém Stounu, kde Afu vystoupí společně s dalšími účinkujícími jako 3F, Sektor3, Hipnotic, Porota a Gabriel Money na dalším dílu Queens Hip Hop Masage – Hip Hop Factory Live. Samozřejmě nebude chybět kupa DJů, party, tanec, pití a lidi. Více napoví tisková zpráva.

Tisková zpráva:

V rámci svého evropského turné k nové desce Voice of the People zavítá legendární Afu-Ra ze stáje hvězdných Gang Starr Foundation opět na Moravu, konkrétně 25. října do brněnského klubu 7nebe, 26. října do frýdecko-místeckého klubu Stoun a také do hranického klubu Beseda a vedle toho 27. října na Slovensko, do trenčínského klubu Piano.

Afu-Ra – vlastním jménem Aaron Phillip původem z jihu Spojených států (z Alabamy), se v době svých studií na střední škole v New Yorku, kde mimochodem chodil do třídy se Steelem z Cocoa Brovaz, seznamuje také s dalším, dnes už fejmovým rapperem Jeru The Damaja a díky spolupráci s touto osobou postupně získává zkušenosti k natočení vlastního alba. Afu-Ra není další MC, který by zapadal do průměru. Tento inteligentní člověk je zároveň vášnivým čtenářem a držitelem černého pásku v TaeKwonDo. Své umělecké jméno Afu (tělo) a Ra (životní síla) převzal z Egyptské knihy smrti.

Jeho debutový singl Whirlwind Thru Cities, který vyšel v roce 1998, dosáhl Top 20 ve významných hitparádách Billboard a Hot Rap Singles. V roce 2000 pak vyšlo skvělé debutové album Body of the Life Force. Jméno Afu-Ra získává na věhlasu, a tak může v roce 2002 vydat své druhé album Life Force Radio posílené o účast hvězdných jmen jako GuruGangStarr, Big Daddy Kane nebo RZAWu-Tang Clanu. Další, se kterými spolupracoval, byli například Ky-Mani Marley, DJ Premier, Masta Killa, Gentleman nebo GZA. Aktuální album z roku 2006 nese název State of the Arts.

Afu-Rovi se úspěšně daří prolínat do hip-hopu jiné hudební styly. Všichni návštěvníci se mohou těšit na exkluzivní večery doslova nabité hiphopovou kulturou. Na turné s Afu-Rou se také představí 3F, Sektor III, Porota a Gabriel Money. Během turné se za gramofony vystřídají DJ Lowa, Burchak, Kika, Česki, Fudja, Sid a Mike TrafikPSH.

Bližší informace o předprodeji a akci se dozvíte na www.stoun.cz

Tagy: Afu-Ra, 7. Nebe, Stoun, Beseda, koncert, turné, Voice of the people

Rubrika: Články, 10. října 2007, Ravenak / TZKomentáře

09.27 - 10. října 2007

magi  

tvuj oblibenec:D:D:D


21.10 - 10. října 2007

gabriel money :)))  

a vyhasla hvezda po pul roce opet


11.19 - 11. října 2007

ouu  

nevím ale není trochu přeafurováno v té naší malé zemičce??? když nějakou tour tak třeba někdo jiný, ne? nevim, můj názor leni


14.00 - 11. října 2007

Nooo…  

Afura… Viděl jsem ve Zlíně, peklo koncert, repete si asi nedám… a ještě být přinucen poslouchat nonamy stylu 3F,sektor3 usw… Myslím že ne Time :-)))


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama