METANCITY – nejen Hip hop

H16 dnes večer ve frýdecko-místeckém Stounu, možná přijede i Vec! / Tisková zpráva

Klub Stoun začal svoji již třináctou sezónu opět ve velkém stylu. Po úvodní akcičce, kde se představila místní Porota v čele s freestylovou mašinou Fatal Errorem, se nám na konci měsíce přináší opravdová lahůdka v podobě chalanov z Blavy H16. Tato grupa na Slovensku funguje od léta 2003 a od té doby se dostala do povědomí lidí nejen v jejich rodné zemi. Jejich posledním zářezem na pažbě je CD Kvalitný materiál. Hudbu k desce vytvořila dvojice Grimaso a Abe. Kapela se chce prosadit tím, že jednoduše hraje hudbu, která se líbí ve světě. Drží se světových hudebních trendů a přidávají do nich svoji intenci. Jejich hudba zní tak, jako by to byla jedna dlouhá stopa bez pauz, jen s proměnami rytmiky. O kvalitný materiál pak jde především, co se obsahu písní týče.

Podle neoficiálních zpráv se spolu s Hájednašestkou přijede podívat do Stounu i neméně známy „krajan“, rapper Vec, tak uvidíme, jestli dá taky nějaké věci… Za gramofóny uvidíte v pátek večer rezidentní DJ's Stounu: opět letos nejlepšího DJe v ČR DJ Lowu a jednoho z nových Stoun DJ's – DJ Burchaka. K tomu všemu vám zatančí osm překrásných slečen z hranické streetdanceové formace Maybe, a to vše za příznivých 100 peněz, což znamená, že se můžeme těšit na opravdový nářez.

A co Stoun Production chystá na následující sezónu, jsme se zeptali dramaturga Kamila Rudolfa. „Určitě se nechystáme polevit, ba naopak v příštím měsíci se můžeme těšit na jeden z prvních mimopražských koncertů anglickočeského rappera Emdeeho, který spolu s DJ Tucem přijede představit svou novou desku The Flowtion Picture (v rámci této akce si pokřtí desku i frýdecký rapper Paya se svým polským supportem Frycem), o čtrnáct dní později nás čeká akce roku s názvem Queens Hip-Hop Massage – Hip-Hop Factory Live, na které vystoupí americký rapper Afu-Ra s novou deskou v doprovodu DJ Mikea Trafika, Sektor3, Gabriell Money, 3F z Hranic, DJ's: Lowa, Sid, Burchak, Kika, Česki a další. V listopadu chystáme Rytmuse s Kontrafakt s novou deskou v doprovodu živé kapely, kde hrajou muzikanti až z USA. Dále pak 14. prosince Bow Wave a mnoho dalších kvalitních parties,“ odpověděl na náš dotaz.

http://www.stoun.cz

Tagy: H16, Stoun, koncert, Afu-Ra, Queens Hip Hop Massage, Bow Wave, Mike Trafik

Rubrika: Tipy, 28. září 2007, Kos / StounKomentáře

09.24 - 28. září 2007

seeeeeeem dojebany  

na Hajednasesku mi po vcerejsku nezbyly love xD


11.49 - 28. září 2007

 

Těším seeee! Minule mi to nevyšlo takže teď uslyším H16 1. naživo:-)


13.42 - 29. září 2007

akce…  

zase tradiční hop za kilo…a kilo stupňů v klubě…jinak w poho akce ale H16 mohla hrát déle..ne?

ps: zdravím průwodčí vlaku 3.30 bo mě nechala jet bez jízdenky…he


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama