METANCITY – nejen Hip hop

Artattack přináší záznam ze Souboje titánů na Hip Hop Kempu! / Česko-slovenský freestyle battle

U našich slovenských sousedů a kolegů z ArtAttack.sk se před několika dny objevilo video z freestylového battlu Souboj titánů, který proběhl za účasti domácích Matheuse a Resta a hostujících Lil' Idei a Strapa v sobotu večer na letošním Hip Hop Kempu. Natočený záznam pořídila a sestříhala jejich spojka Duke.

Ten do zhruba dvaceti minut začlenil především samotný battle bohatý na trefné hlášky, šokující přiznání a hlavně nápaditý humor. Úvodní část, kdy se rapovalo na Mikrem zvolená témata, byla vynechána. Akorát tedy Strapo na téma Smradlavé nohy zůstal jako bonus, a to právem, protože se dost možná jednalo o nejsilnější moment z celého Souboje, zatímco ostatní předvedli naopak výkon nejslabší. Kdyby to viděl Miky Mora, musel by si rozmyslet, koho ve svém diss tracku označuje za amatéra.

Kameraman netočil z prostoru pod pódiem. Místy sice není rozumět, zato atmosféra je zde vykreslena opravdu do detailu. Což se na úkor kvality záznamu dá tolerovat. Kontroluj freestyle!

Stahujte zde

A abyste s taháním těch 80 MB příliš neotáleli, dovoluju si ocitovat kus ze sobotního reportu na Kempu. Tady to je:

„Pomalu se přesouváme na kopec ležící přímo naproti hlavní stagei. Hora v obležení. Hledáme nějaké volné místo, kde bychom roztáhli karimatky a vychutnali si blížící se Souboj titánů ve freestyleu. Proti sobě se staví Strapo a Lil’ Idea zo Slovenska a ostřílení zástupci pražských battleů Rest a Matheus. Na Mikrovo vybrané – jak sám on říkal – záměrně nesmyslné téma se nejvíce předvedl favorit Strapo, jenž ukázal, co znamená využít Smradlavé nohy pro svůj prospěch. Zvedni nohu nad hlavu! Následně se Souboj pojal jako battle ČR v. SK, což mělo lehce za následek stranění tou dobu převážně českého publika domácím. Ze začátku to sice vypadalo, že StrapoIdeou mají vše pevně v rukou, nicméně v druhé půli se Češi vytáhli, a i když se Slováci obstojně bránili, mužem večera se nepochybně stal Rest, který svými vtipnými hláškami rozsekal i náš kopec. Jeden z nejlepších, nejzábavnějších battleů, který jsem kdy viděl. Wow!“

Tagy: Matheus, Rest, Strapo, Lil' Idea, Hip Hop Kemp, freestyle battle, Miky Mora, H16 diss

Rubrika: Tipy, 26. září 2007, RavenakKomentáře

12.25 - 26. září 2007

Ravenak  

Špatný link? Freestyly jsou z roku 06, ne? :)


13.01 - 26. září 2007

Plís  

Hoďte někdo odkazy na jůtjubdotkom… Tahat 112MB je pro mě jako nutit hladového aby se vysral…


17.52 - 26. září 2007

ozzy  

díky, opraveno :)


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama