METANCITY – nejen Hip hop

Necro, král death rapu, už brzy v Praze! Budeme se bát? / Tisková zpráva

Tak už i na něho došlo. Zatímco léto patřilo legendám uznávaným po celém světě, podzim přivítá odpadlíka, kterého prakticky nikdy nikdo dost neocenil (pokud nepočítáme desetitisíce úchylů se sexualitou potřebující lékařskou pomoc po celém světě). V pondělí 19. listopadu přijede totiž do pražského Lucerna Music Baru – jak sami jistě tušíte – sám velký Necro, rapper, producent, král death rapu, jenž si sám vymyslel, aby našel pojmenování pro svůj styl, založeném na oslavě ultranásilí, drog a zvráceného, sadistického sexu.

Od dob, kdy prodával drogy, uměl nazpaměť většinu textů svých oblíbených rapperů Rakima, Kool G Rapa, Big Daddy Kanea a dalších a přitom poslouchal metalové kapely jako Slayer, Anthrax či Metallica, uplynula už pěkná řádka let.

Krom toho, že během nich stačil nasrat a vyděsit kdekoho, vydal alba jako Gory Days nebo The Sexorcist, natočil pár nechutných videoklipů typu I Need Drugs a stihl spolupracovat s mnoha slavnými rappery z nezávislé scény či s metalovými muzikanty, aby nakonec dorazil se svým pátým albem Death Rap a potěšil tak své oddané fanoušky a pobavil všechny ostatní. Tu atmosféru bych chtěl vidět.

Necro je vlastně fajn kluk. Jen mu nedělá problém zabít kohokoliv, kdo ho nasere. Alespoň to tedy říká.

Více v TZ.

Tisková zpráva:

19.11. – zapište si toto datum do diáře, osobního deníčku, památníčku a mámina kalendáře, protože právě tohle datum je pro vás stěžejní. Žádný státní svátek, je to svátek pro všechny příznivce „rapu, co má koule“.

Lucerna Music Bar ve spolupráci s Bbarákem vám představují koncert podzimu – nelítostný Necro, v pondělí, 19. listopadu 2007 v klubu Lucerna Music Bar. Těšte se, protože budou lítat střeva a padat hlavy. Non Phixion k nám už zavítali, teď je na řadě jejich kámoš a sourozenec. Necro vysype to nejlepší ze svého hitovkami napumpo6vaného repertoáru a představí své nové album Death Rap. Jak název napovídá, bude to smrtící dávka!

Necrem přichází i výhodná nabídka o koupi lístku na tento koncert; v sítích Ticketpro, Ticketstream, Ticketportal, v kamenném Bbarák Shopu a v kase klubu Lucerna Music Bar si pořídíte lupeny za 290,– CZK + poplatky. Nabídka trvá jen do konce září.

„Ďábelská pravidla“ se nastolí v listopadu – nezmeškejte tuto šílenost.

Necro Myspace

Tagy: Necro, Death Rap, koncert, Praha, Lucerna, Light My Fire, Gory Days, I Need Drugs,

Rubrika: Tipy, 22. září 2007, Ravenak / TZKomentáře

10.39 - 24. září 2007

Yeah  

byl jsem hodně potěšený, když jsem se doslechl, že tady dorazím sám velký sexorcista;-) ale ten termín mě hodně zklamal:( Proč zrovna pondělí večer?!


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama