METANCITY – nejen Hip hop

Coco Jambo pokřtí svůj debut s exkluzivním hostem Big Shugem z Gang Starr Foundation příští pátek / Tisková zpráva

Zdravíme všechny příznivce dobrý muziky a hlavně kvalitního rapu! 14. září si prosím ve svých zápisnících či PDA zakroužkujte červeným fixem nebo s příznakem „Nesmím chybět!“, protože den 11. září 2007 je oficiálním datem, kdy spatří světlo světa další z počinů P.A.trick Records, a sice sólo budějického štramáka a cestovatele Coco Jambo s názvem Pampers Jambo.

Deska nabitá beaty a hlavně smysluplnými rýmy, exotikou a snad i erotikou bude pokřtěna hostem na výsost exkluzvním. Dámy a pánové, pro ty z Vás, kteří poslouchaj striktní rap, toto datum znamená že v pražských Karlových Lázních vystoupí legendární MC a člen Gang Starr Foundation – Big Shug z USA! Člověk, který se nezapomenutelně zapsal do podvědomí všech fanoušků DJ Premiera (který v Karlových Lázních mimojiné také letos vystoupí s Termanology ve spolupráci s P.A.) jedinečnou hitovkou Play it!

Celým večerem bude provázet P.A.trick za vydatné podpory od kotoučů čerstvě dvojnásobného IDA šampiona DJ Lowa a koncertní DJ Coca Jamba DJ Ramel. Přijďte si pro novou desku a zároveň si poslechněte staré dobré nejen Primobeaty do Karlových Lázní už příští pátek!! Neváhejte, tuhle šanci už asi mít nebudete!

http://www.patrick-records.cz
http://www.karlovylazne.cz
http://www.myspace.com/patrick_records
http://www.myspace.com/jambococo

Tagy: Big Shug, Gang Starr Foundation, Coco Jambo, DJ Ramel, Karlovy Lázně, Praha, koncert

Rubrika: Články, 9. září 2007, P.A.trickKomentáře

13.50 - 10. září 2007

hehe  

kdyby mi někdo při poslechu lezu ze stromu žekl,že indy má nový track tak bych mu věřil))))


18.06 - 10. září 2007

Leené óczko  

presne tak:))


00.01 - 12. září 2007

…  

dávám vám za pravdu chlopaci!!!!


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama