METANCITY – nejen Hip hop

M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle

Když se člověk podíval na program posledního ze tří, de facto čtyř dnů festivalu Hip Hop Kemp patrně si oddechl. Uplynulé noci byly opravdu vysilující, a když byl tedy konec dění na hlavní stagei naplánován přibližně na půlnoc, bylo jasné, že dnes neusnu za chůze směrem ke stanu. Line up byl nicméně stejně nabitý jako v předchozích dnech, zvláště pak představa naživo zahrané hymny Ante Up mě hřála u srdce. To ale nebyl jen večer M.O.P. a jejich hardcore rapu, těch velkých jmen samozřejmě najdeme více, ať už se jedná o kmotra Kempu DJe Vadima, underground celebrity Cunninlynguists z amerického špinavého jihu nebo o Likwit Junkies, tedy silnou dvojici Babu – Defari. Projeďme si teď celý den a vzhledem k volnému místu zhodnoťme celý festival po všech stránkách. Je zde pár věcí, které by skutečně měly být zmíněny.

Tak jako každý den jsem si v plném autě zajel dát oběd do Hradce. Jednak to pro mě byla příjemná změna, která mi ušetřila čekání na program, jednak ceny v areálu byly opravdu nechutně vysoké. Jediné, co se ostatně dalo jíst, byl langoš, a ten taky nemusím mít dvakrát za den. To, že sprostý hamburger stál sedmdesát korun, bych ještě přežil, ale když mě ženská překvapila tím, že klobása, která stála přes den festivalových padesát korun, najednou změnila cenu a stála rovnou korun sto. Výběr byl také prachbídný, čili cesta do města – jasná volba. Kata, respektive Prago Union bohužel nevidím, což mě mrzí zejména proto, že skutečně došlo k představení jedné novinky, i když byla údajně čtena z papíru. Snaha se ale cení, v tomto případě několikanásobně.

To Elda už si vychutnávám od začátku. Není to tak dávno, co jsem viděl jeho koncert v polském Těšíně, takže jsem už měl nějakou představu, jak bude jeho vystoupení vypadat. A skutečně se příliš nelišilo. Fanoušci byli potěšeni osvědčenými skladbami jako Friko a podobně ze zlaté éry Grammatik, vedle toho došlo i na nové a novější věci, v neposlední řadě také na Eldovu nejnovější sólovku, konkrétně pak na super song Wiencej. Polskou přehlídku tímto máme uzavřenou. Akorát mě mrzí, že jsem se nestihl Elda zeptat, jaké to bylo stát jen pár metrů od Tedeho a jeho party. Jak jistě víte, vztahy mezi nimi nejsou zrovna dvakrát přátelské. Ještě jedna věc ke koncertu, poprvé během celého festivalu jsem měl pocit, že zvuk byl zbytečně moc hlasitý, jindy tomu totiž bylo přesně naopak a dokonce i já jsem cítil, že by to ještě něco málo chtělo.

Na stage se vracím akorát na Likwit Junkies, kteří dostali čas krátce před sedmou hodinou večerní. Abych řekl pravdu, toto umístění v programu bych pro ně označil jako ideální. Zdechlý začátek sice pomalu nabral na razanci a důraznosti, a i když ke konci šlapal velmi solidně, na celkovém dojmu tomu moc nepřidalo. Defariho jako MCho mám celkem rád, ale bylo zajímavé pozorovat, jak 75% show tvoří Babu. Bez něj by to zkrátka nešlo. Co se skladby vystoupení týče, Def odehrál jak Likwit věci, tak své sólo, Spell My Name přece nemohla chybět, a nakonec došlo i na horké novinky. Šlo to, ušlo to, ale to velké mělo samozřejmě teprve přijít.

DJ Vadim je na Hip Hop Kempu jako doma. To víme všichni, kteří jezdíme už několik let. Poslední ročníky jsem jeho účast moc nesledoval, ale asi jsem dělal chybu. Letošní DJ Vadim’s Soundcat­cher Soundsystem show totiž považuju za jednu z nejlepší z celého festivalu. Možná za to mohla živá kapela v čele se zručným Bongo Petem, možná kouzlo blonďaté zpěvačky, jejíž identitou si nejsem jistý, ale tipoval bych ji na Kathrin DeBoerVadimovy poslední desky The Sound Catcher, no a možná, podle mého nejpravděpodobněji okouzlující Yarah Bravo, jejíž roztomilé tváři, krásnému projevu a hlavně neskutečné zásobě energie nešlo odolat. Z velké části jsme si mohli poslechnout, jak zní deska naživo, samozřejmě, že výborně. To by ale nebyl Vadim, aby nezazněl jeho mega hit Terrorist, i když tentokrát jen v decentní verzi. Největší hit Yarah Blue Bird pak dle očekávání posloužil jako závěr vystoupení, kdy konečně došlo na slova zpěvačky/rapperky a za asistence bodyguardů skočila rovnýma zádama do publika. Cool!

PSH prý hráli jako PSH. Když chtěl Orion slyšet svý jméno, pro jistotu jsem se vzdálil. Na tohle jsem po tak vynikajícím koncertu neměl chuť ani odvahu. Ve stanu se nakonec zdržím trochu déle, a tak propásnu začátek čtveřice jménem Cunninlynguists, čehož upřímně lituju, protože to, co jsem následně viděl, mělo co dočinění s nejenergičtějším vystoupením celého festivalu. Všichni za mikrofonem byli častěji ve vzduchu než na pódiu, každá nová skladba byla doprovázena ohlušujícím potleskem přítomných fanoušků trueschool rapu. Tohle musím vidět ještě jednou, vždyť to bylo něco úžasného. Vtip, nadsázka, legrace, skvělý rap a nasazení vpravdě totální. Nářez.

Tri špinavá ména – Ká Ó En Tera. Kontrafakt představil novou desku, kterou netrpělivě očekáváme o tomto o září. Na koncertech si sice člověk nejčastěji užije dobře známé hity a není šťastnější, než když může společně se svým oblíbeným rapperem odříkávat celý text, ale vidět něco skutečně poprvé má také své kouzlo. Nové skladby sice už Kontrafakti hráli na Hip Hop Jamu, tady jim byl dán ale podstatně větší prostor. Tato volba měla sice za následek, mírnou zdrženlivost v řadách fanoušků, nicméně já to ocenil. Alespoň vím, že si to album budu muset co nejdříve sehnat. Osvědčené pecky ale také nechyběly, a to ať už z Ery či Rytmusovy sólovky. Zvědavost stoupla, a to šlo, nebo ne?

„A ten třetí je jako kdo? M.O.P. jsou přece dva, ne?“ i tohle jsem slyšel od okolních, když se na scénu přiřítila trojice rapperů a za povyku jejich DJe spustila jednu z velkolepých věcí Cold As Ice. Odpověď známe, byl to jejich manažer! Ano, ten v pruhovaném tričku, co možná rapoval lépe než Lil’ Fame a Billy Danzenie dohromady. Dojmy z jejich koncertu dost rozpačité, alespoň u mě. Poprvé v životě jsem byl schopen zapomenout na bídné výkony rapujících, zvláště pak když jeden mikrofon byl buď úplně nahovno, nebo někdo nechal hlas v šatně. Když to na vás zkusí jakákoliv jiná kapela, asi s ní nebudete ztrácet čas. Když ale máte silná instra od těch nejpovolanějších jako M.O.P. a na kontě hity typu Follow the Instructions, Downtown Swinga, How About Some Hardcore a tak dále, můžete si dovolit i rapovat vysloveně zle.

Užil jsem si to, bavil jsem se, ale k nezapomenutelné události to mělo daleko. Show ale slušná, a to více než dost. S úsměvem budu asi do konce života vzpomínat na kreativitu jistého fanouška, jenž nad hlavou stylově nemával ničím jiným než mopem. Zaručeně nejlepší atmosféra z celého Kempu, mávat několik tisíc rukou do rytmu a skákání na zopakovaný hit Ante Up, to přece jen nemáte každý den. No, proč ne. Jsem zvyklí na ledacos a jeden špatný hlas mě v tomhle případě nemůže rozházet. Na koncert M.O.P. budu tedy myslet spíše v dobrém.

To by bylo k nedělní reportáži a teď věnujme čas celkového zhodnocení šestého ročníku festivalu pyšnící se nejlepší atmosférou v Evropě.

Pokud mluvíme o plusech a kladech, pak je to jednoznačně dobře zpracovaný program, velká jména a dobře zpracovaný line up. Tohle je nesmírný klad Hip Hop Kempu, který jednoznačně převýší všechny ostatní festivaly a pokusy o festivaly. Dostat do Česka jména jako Redman, Dilated, eMC, Bahamadiu, Black Milk, Heltah Skeltah a mnoho dalších na jedno pódium je deviza, jíž nikdo jiný nevlastní. Z mého pohledu v tomto nemá Kemp konkurenci. Druhým plusem pak je jednoznačně samotný prostor, kde se akce odehrává. Tomu také nelze nic vytknout.

Bohužel, vše ostatní, co dělá festival festivalem, bylo špatné. Na Nově kdosi popsal Kemp jedním výstižným slovem, a to zní chaos. Lepší popis neexistuje, protože takhle to skutečně bylo. Jestli stálo dovezení hvězd moc peněz, pak se šetřilo na jiných věcech, a bylo to zatraceně poznat. Tradiční problémy u vstupu, nedostatek sprch a toalet, nezajištěný úklid, celková podoba hlavní stage, přemrštěné ceny za cokoliv a anarchie vládnoucí po celém areálu, kdy z nedostatku sekuriťáků nebo díky jejich laksnímu přístupu si mohl každý dělat prakticky cokoliv a kdekoliv, to všechno znepříjemnilo průběh festivalu s nejlepším programem v historii ČR. Možná i těch jmen bylo nakonec až příliš. Třeba takové M.O.V.E.M.E.N.T. z grimeové Británie jsem v neděli ve dvě ráno už opravdu ani s vypětím všech sil nebyl schopen sledovat a přitom to, co jsem viděl, bylo více než lákavé.

Po organizační stránce byl Hip Hop Kemp velkým fiaskem, alespoň, že ten line up vyšel tak, jak měl. I když mohlo se stát cokoliv. Ono totiž vidět, jak se do prostor vyhrazených pouze VIP hostům trousí skupinky opilých jedinců s jasně oranžovou páskou, bylo zhruba stejné jako vidět chudáka vstupujícího do nehlídaného zlatnictví. Příležitost dělá zloděje a těch tam bylo spousta. Jen já jsem věděl o takových třech, čtyřech místech, kudy může kdokoliv proniknout až ke stagei. To, že nikdo nebyl schopný postavit na ona místa, odpovědnou ochranku, bylo až donebevolající.

Přitom se nic nedělo ani, když někdo takového návštěvníka, jenž očividně na daném místě neměl co dělat, tím někým myslím jednoho sekuriťáka, který měl zrovna takovou skupinku věkově kolem patnácti let přímo před nosem. Místo se pak stalo zhola nekontrolovatelným a jen s údivem koukám, že se vlastně nic zvláštního nestalo. Na tomhle je třeba pro příště zapracovat. Těch jmen bylo ostatně možná až zbytečně moc. Lépe investovat peníze i jinam. Vzpomínat sice já osobně určitě budu raději na výborné zážitky, které mi kapely typu eMC, Kidz in the Hall nebo jednotlivci jako Redman či Black Milk zhotovili, proč si ale kazit něco na místě? Tak, a od zítřka se těším na další Kemp.

Text: Rav
Foto: Wecička, Pavla, Fik

Tagy: Hip Hop Kemp, M.O.P., MOP, DJ Vadim, Yarah Bravo, Sound Catcher, Abstract Rude, Likwit Junkies, Babu, Defari, report, reportáž, foky, foto, fotografie

Rubrika: Reporty a fotky, 3. září 2007, MTN TEAM

Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle
Fotka ke článku M.O.P. chyběl hlas, skákali jsme ale všichni / Hip Hop Kemp 2007 - neděle


Komentáře

17.16 - 5. září 2007

*)  

Kidz in the hall nejvíc)


01.28 - 7. září 2007

inak  

a víš, že klidně i souhlasím (?!) :))


12.14 - 9. září 2007

oz  

ani se nedivím)


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama