METANCITY – nejen Hip hop

MISS REPRESENT SUMMER 2007 – soutěž o nejkrásnější dívku léta s METANCITY!

První ročník soutěže webu METANCITY a tuzemského výrobce street oblečení REPRESENT – MISS REPRESENT SUMMER právě vypuká! Co přesně MISS REPRESENT SUMMER 2007 je, jak bude probíhat, co můžeš vyhrát a hlavně jak se jí můžeš zúčastnit, si přečti níže.

Léto a krásné ženy. To je kombinace, která nedá spát mnohým z nás. METANCITYREPRESENT jsou si toho vědomi, a tak jsme se rozhodli, že uspořádáme soutěž o ženu nejkrásnější. O nejkrásnější ženu léta 2007.

Jak bude soutěž probíhat?

Soutěž bude rozdělena do dvou částí.

První část: od 1. srpna 2007 do 15. srpna 2007 máte možnost zasílat na náš e-mail soutez@metancity.com fotky své nebo svých partnerek či kamarádek, a to společně se jménem soutěžící.

Druhá část: od 16. srpna 2007 do 31. srpna 2007 bude spuštěna speciální webová stránka, na které budete moci hlasovat úplně všichni o tu nejkrásnější z nejkrásnějších. Vybírat budete moct z devíti finalistek, ze kterých na konci srpna vybereme tu nejkrásnější. Která to bude, bude záležet pouze a jenom na vás. Vyhrává samozřejmě dívka s nejvyšším počtem hlasů.

Jak se můžu soutěže zúčastnit a jaké jsou podmínky?

Soutěže se může zúčastnit každá žena či dívka, která nám na e-mail soutez@metancity.com zašle sou fotografii do 15. srpna 2007. Podmínkou je pouze viditelné umístění textu “METANCITY + REPRESENT 2007” na fotografii. Jedná se o způsob, kterým chceme zaručit autentičnost fotografií. Stačí tedy vzít blok papíru, fix, napsat na něj METANCITY + REPRESENT 2007 a společně s ním se vyfotit. Tento způsob je nejsnazší, originálnějším řešením se samozřejmě nebráníme. Tohle je už na vaší fantazii. :)

Fotografie by dále měla být dostatečně velká, abychom ji posléze mohli publikovat na webu.

Co můžu vyhrát?

Cenu pro nejkrásnější dívku léta 2007 věnovala do soutěže firma REPRESENT. MISS REPRESENT SUMMER 2007 tak získá, krom samotného titulu, také kredit na nákup libovolného zboží v e-shopu značky REPRESENT ve výši 4000 Kč!

Neváhej, popadni foťák, vyfoť sebe či svou drahou a posílej na adresu soutez@metancity.com do 15. srpna 2007.

Čas utíká. Staň se MISS REPRESENT SUMMER 2007, máš na to!

Více na http://miss-2007.metancity.com/

Tagy: soutěž, miss léta, miss summer, represent, metancity

Rubrika: Tipy, 1. srpna 2007, AKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama