METANCITY – nejen Hip hop

Perverz Summer vol. 1 aneb nejžhavější hip-hop contest tohoto léta! / Tiskovka

Pohanské sexuální orgie vymýtila katolická církev. Ženy byly údajně upalovány za to, že souložily s ďábly. Dne 7. července nastane sexuální převrat a katolická církev opět ztratí moc. Tento den plný rozkoše a neřesti ovládne deset ďáblů, jenž svým nezkrotným jazykem trýzní severní Moravu od počátku lidstva samého. Příjemné pocity doprovázející intimní styky byly pojmenovány slovem hřích a touha po splynutí ženy a muže označena jako pokušení ďáblovo, to vše můžeš zažít i ty v Havířově v Helax Clubu Stodola, místu k tomu nejpovolanějšímu. Celá tahle orgasmická noc vás vyjde na pouhých 40 grejcarů.

V tento den nastane opravdový souboj nejperverznějších monster, které kdy ovládla severní Moravu. Jsou to jména opravdu nejznámější a nejobávanější. Deset ďáblů bude mít za úkol s časovým limitem jeden týden napsat text na různá hříšná, sexuální a perverzní témata. Pohané, nechť číše pozvednou. Deset ďáblů, deset erotických sdělení, deset perverzních hříchů, deset tracků exkluzivně pro tento večer. Chceš být i ty severomoravský bohém? Chceš se stát součástí té největší dekadence a jednou provždy dosadit na trůn toho největšího satana? Běž podpořit svého ďábla a vyber si symbol té pravé neřesti. U toho musíš být!

Součástí večerní deviace bude i DJ Vencza a DJ Little Kim, kteří pokropí své vinyly žárem pekelným. Jako třešnička na samotném rouši Evině bude hardcore satan Papa Fini, který předvede svou nezkrotnou show plnou hormonů a extáze na půdě severomoravské, kde už nehrál co paměť sahá! Navíc zde bude točit i záběry do svého nového klipu! Tento večer se můžeme těšit i na božskou Afrodité, která předvede své přednosti v podobě Strip Show. Novicové z řad luciferů budou moci zkusit své štěstí a poměřit síly v bukkake beatboxu a cumshot freestyle jamu. Orgiemi bude provázet samotný Matyasz, bůh, který pase srnky. Je na čase představit si našich deset ďáblů:

PAPA FINI: Krom koncertu se tento vůdce ďáblů – pasáků zúčastní i našeho contestu. Jeho začátky sahají do dob dionýských. Své rýmy solí již dvanáct let! Vydal dvě sólo desky a nyní se chystá na třetí, podle jeho slov zlomovou. Orgie jsou mu vlastní, uvidíme, jak si poradí s naším tématem.

G-MONEY: Gangsterské peníze Jindřicha IV. zacinkaly na nejednom baru a jistě nebude chtít odejít bez poháru vítěze. Naplní–li ho tento freestylový kralevic a hlava kapely Ye-den a 1 až po okraj, to se dozvíme 7. července.

KHOMATOR: Poslední chrabrý rytíř z města Fakýřov, jenž postupně útočí na řád největšího ďábla naší země slezské. Ďábelská čísla 666 ho nechávají klidným, naopak přinesl novou kletbu s numerickou hodnotou 3×4. Uvidíme, zda udělá čest perverzi a zmocní se svého tématu se vztyčeným údem.

FATALL ERROR: Nejtajemnější z celého podsvětí. Svým freestylem a ledově satanním projevem narušil zaběhlý systém. Frýdecká naděje číslo jedna. Zaseje–li virus, který nezvratně zbortí celou síť, na to jsme všichni zvědavi.

LAZY-O: Kamufláž s líným jménem, které nechává nepřátele v opojení neohrožení, již ukázala, jak silná dokáže být. Jeho iniciativa je více než snadná a řemeslo ďábelské zvládá více než dobře. Chceš slyšet, jestli naloží s tématem líně ,nebo tě rozbije, že skončíš v hlíně. To si počkej na sedmého, kdy se peklí o babském klíně.

KLAM: Poslední vítěz freestyle battlu, satanáš, jenž oheň rozdmýchává nikoliv hněvem, nýbrž svým osobitým projevem. Jedna z velkých nadějí celého pekla. Uvidíme, zda-li mu krom rýže, luntů a rumu zachutná i téma, jenž mu šoupneme do kotle!

MILIONER: Vyvrženec pekla, lucifer, jenž se vrací, aby na půdě, kde začal čmoudit z vysokých komínů, dokázal, že nezapomněl řemeslo pekelné. Celý tribunál je zvědav, jestli se tento charismatický bojovník osvědčí a obstojí před zástupci lidu, nebo jej dav ukamenuje a roztopí se jak smažený sýr. Milioner is back po třech letech! Musíš vidět!!

MEHMED: Poslední mnich, jenž brání svůj klášter před nájezdy pohanů. Má církev naději na výhru? Unese mnich Mehmed tíhu pohanského tématu a přinese církví zašlý lesk? Devět proti jednomu. Křesťané, přijďte přiložit své ovce na misky. Ukažte, že zem není tak zvrácená. Poslední křesťan ve hře a jeho svěcená voda.

KOS: Host odjinud, jeden z nejoriginál­nějších a nejstarších pekelných jezdců, kos, který o svém ostrém zobáku přesvědčil nejednoho svatého! Dá vám sezobat ten nejperverznější zob, nebo ho sezobou nepřátelé? Bohumín věří svému starému dobrému ptákovi, 7. července se rozhodne.

DŽONASS: Hlavní satan měl v úmyslu poslat do souboje o krále temnot Changa, bohužel lakota Čeng si jede nahrabat kapsu do království anglického, tudíž na jeho místo nastupuje záložník Džonass – Mladý pekelný novic, který má výborně našlápnuto a v temnotách se rozhodně nepotácí. Zasáhnou–li jeho vaše smysly, nebo rohy soupeřů roznesou Džonovu ass na kopytech, to uvidíte, pokud 7. příjdete do Helax clubu Stodola v Havířově.

Tohle bude akce léta na severní Moravě, nejoriginálnější contest, jaký kdy lidstvo potkalo, nepropásni jej. I ty můžeš rozhodnout, který ďábel zasedne místo satana a podmaní si celé lidstvo. 7. července v Helax clubu Stodola přepíšeme dějiny. Buďte u toho s námi!

Tagy: Perverz Summer vol. 1, Kos, Džonass, Milioner, Mehmed, Papa Fini, contest, sex

Rubrika: Tiskovky, promotion, hot news, 28. června 2007, StodolaKomentáře

19.41 - 28. června 2007

mega  

chlama :D


21.02 - 28. června 2007

hustěěě.)))  

jsem tam jak na koni…


22.28 - 28. června 2007

heh  

ok..40 grejcarů zaplatit u brany pekelne..pak nejake ty grejcary na ten zlaty mok ktery vychazi z te stribrne trubky zakoncene cernou páčkou…nejakou tu slavnostni robu…a muzu vyrazit;-)


11.35 - 30. června 2007

peklo se otevira  

demoni tam nesmí chybět!!! tak co dělam ještě tady??


13.53 - 30. června 2007

?  

A kde je nejvetsi krutor Adyos?!


10.18 - 1. července 2007

KLAM  

bude sranda festttttt.těším se.doufám že bude pořádná párty!!!!peace


15.51 - 1. července 2007

eeeeeeeeeeeej  

sa musim pryyst pozriet…so zvedavy…jak daju chalani..:)tešim sa na niektorych viacej a na niektorych menej..:)


13.54 - 2. července 2007

repak z repraku  

na 100%jedu potporit naseho satanase z bohumina clama


15.17 - 3. července 2007

jou jou  

perverz to je moje:D asi se tam tez objevim :D


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama